Tesla Model 3

Хакер виявив секретний "режим Ілона" в автомобілі Tesla

Shutterstock

Функція є небезпечнішою за автопілот

Американський мільярдер Ілон Маск може активувати свій власний режим водіння в електрокарі Tesla – "режим Ілона". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Таємну функцію виявив хакер програмного забезпечення Tesla, відомий в Інтернеті як @greentheonly. Він проаналізував коди автомобілів і дізнався про приховані можливості електрокарів.

"Режим Ілона" є суперсекретним і доступний лише обмеженому колу. У тому числі й директору компаній SpaceX і Tesla Ілону Маску. При активації цієї прихованої функції можна керувати автівкою без використання рук. У випадку з автопілотом режим вимагає підштовхування керма для підтвердження уваги водія. Власне, багато водіїв Тесли скаржаться на постійний контроль з боку автомобіля. Також за станом водія спостерігають камери у салоні автомобіля.

Активація "режиму Ілона" дозволяє водієві не використовувати руки під час керування електрокаром і уникати перевірки на уважність. Водночас, для звичайних користувачів ця функція недоступна.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілона Маска викликали до суду через смертельну аварію на автопілоті Tesla.

Дивіться також відео 5 каналу: Запаси РАКЕТ в мОСКОВІЇ. ПІДРИВ "Кримського титану". Ядерний удар – Дмитро Снєгирьов докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ