Василь Ломаченко та Девін Гейні

"Хворий невдаха, припини плакати": Гейні звернувся до Ломаченка після бою

realdevinhaney / Instagram

Українця закликали прийняти поразку

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Девін Гейні розкритикував Василя Ломаченка, якого він нещодавно переміг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Відомий американський боксер прокоментував лист менеджера українського боксера Егіса Клімаса. Він звернувся до боксерських організацій із закликом зберегти за Ломаченком статус обов'язкового претендента на чемпіонські титули, бо вважає, що він несправедливо програв Гейні.

"Цей хлопець – хворий невдаха. Він отримав цей привілей, але цей боксер-невдаха почав виправдовуватися. Прийми цю поразку як чоловік і припини плакати. Усе було створено для того, щоб ти виграв, але ти втретє у своїй кар'єрі зазнав невдачі. І ще, скажи комісії, щоб вона повернула мені мої 400 тисяч за той поштовх", – заявив Девін.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ломаченко після програшу чемпіонського бою заявив, що збирається допомагати московському патріархату.

Дивіться також відео 5 каналу: лЕНІН двічі створив свою маріонеткову Україну, щоб знищити справжню | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ