Клуб "Барселона"

"Барселона" виправдалася за скандальне звернення до російських фанатів, назвавши війну в Україні "конфліктом"

fcbarcelona / Instagram

"Ми глибоко шкодуємо"

Клуб "Барселона" офіційно прокоментував скандальний ролик, у якому футболісти Алехандро Бальде та Сержі Роберто звернулися до вболівальників із росії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на видання Champion, на електронну пошту якого надійшло звернення команди.

"Ми хочемо підкреслити нашу прихильність до мирного вирішення конфлікту та віру в цінність спорту як інструменту об'єднання націй. Ми ще раз заявляємо про підтримку українського народу і глибоко шкодуємо, що ці привітання образили наших уболівальників в Україні"

Там зазначили, що у березні минулого року президент клубу Жуан Лапорта в інституційній промові назвав війну "невиправданою" і згадав усіх українських спортсменів і жінок, які увійшли до "Барселони". Також він запропонував підтримку всім українцям, які прибувають до Каталонії в пошуках притулку.

Представники "блаугранас" зазначили, що їхня підтримка не обмежувалася тільки словами. Так, у різні дні матчів на стадіоні Камп Ноу встановлювали кіоски для збору продуктів першої необхідності для новонароджених і дітей молодшого віку, які прибули з матерями. Завдяки цій ініціативі спільно з Червоним Хрестом вдалося зібрати 17 тис кг дитячого харчування та інших продуктів.

Окрім цього, "Барселона" організувала соціально-освітні та спортивні заходи для дітей та молоді, які опинилися у приймальних центрах у різних місцях Каталонії. Завдяки цим заходам емоційно підтримували та популяризували фізичну активність серед молодих українців, які опинилися в емоційно-стресовій ситуації.

"Однозначний меседж Президента залишається актуальним і зараз, оскільки ми не забули про наших уболівальників в Україні. Ми не тільки пропонуємо їм нашу повну підтримку, але також сподіваємося, що незабаром вони зможуть жити в мирі на своїй батьківщині"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ломаченко після програшу чемпіонського бою заявив, що збирається допомагати московському патріархату.

Дивіться також відео 5 каналу: "Гражданская ВАЙНА"? Вождь в "ПОЛНОМ НЄВЄДЄНІІ!" Тривожний неспокій на бЄЛГОРОДЩИНІ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ