Стара водонапорна вежа Маріуполя

Українець створив макет старої водонапірної вежі Маріуполя для LEGO

відкриті джерела

Щоб компанія виготовила на основі макета конструктор, проєкт повинен зібрати 10 тис голосів

Українець Євген Тоньов створив макет старої маріупольської водонапірної башти у вигляді конструктора LEGO і запропонував його компанії, передає "Дивогляд" із посиланням на Instagram-cторінку автора макету.

Модель маріупольської водонапірної башти складається з 3062 деталей конструктора. Висота конструкції становить 34 см, а ось висота справжньої вежі, яка ще й досі стоїть у Маріуполі і є одним із символів міста, дорівнює 34 м.

"Як людина, яка народилася в Маріуполі, я завжди відчував глибокий зв'язок зі своїм містом. Впровадження цієї моделі в життя в усьому світі – це моя особиста мрія, яка дозволить мені поділитися частиною своєї спадщини з фанатами LEGO по всьому світу", – написав Євген.

Цей макет може стати повноцінним набором LEGO, з деталей якого можна зібрати маріупольську водонапірну вежу. Щоб компанія розглянула проєкт і створила на його основі конструктор, макет повинен зібрати 10 тис голосів. Проголосувати можна за посиланням.

"Мені потрібна ВАША підтримка, щоб перетворити цей витвір на офіційний набір LEGO! Допоможіть набрати 10 тисяч голосів "за", щоб зробити набір "Стара водонапірна вежа – Маріуполь, Україна" доступнішим для шанувальників LEGO з усього світу. Як тільки ми досягнемо цієї цифри, команда LEGO розгляне представлені матеріали та можливо втілить цей набір у життя!", – написав автор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Lego створив фігурки з українськими парамедиками.

Дивіться також відео 5 каналу: Зґвалтування в Кагарлику: суд виніс вирок експоліцейським

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ