LEGO

LEGO випустив фігурки Зеленського та коктейлі Молотова – фото

Shutterstock

Отримані гроші передали благодійній організації

Роздрібний продавець Lego Citizen Brick випустив фігурки українського президента Володимира Зеленського та коктейлі Молотова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням Facebook Citizen Brick.

Після випуску фігурок було оголошено аукціон, де "Зеленського" можна було придбати за $100, а "коктейлі Молотова з прапором України" – за $10. Усього вдалося зібрати $16 540.

Всі гроші отримала благодійна організація Direct Relief, яка надає невідкладну медичну допомогу по всій планеті та доставляє лікарські засоби. Наразі вона співпрацює з Міністерством охорони здоров'я України.

"Ми зробили якомога більше за шалені 24 години, команда CB робила їх у вихідний день. Ми знаємо, що були люди, які намагалися їх купити, але не встигли. Ми сподіваємося, що вони все ж таки розглянуть можливість зробити прямі пожертвування відповідній благодійній організації", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, як українцям допомогти притулкам під час війни.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ