Паспорт України

на росії зросла вартість підробленого паспорта України до $5 тис

Facebook / Петро Порошенко

Прикордонникам можна використовувати скоромовку "Кропивницькі паляниці зі смаком полуниці продаються у крамниці біля Укрзалізниці"

Уважні користувачі помітили, що у мережі для росіян зросла вартість придбання фальшивого українського паспорта. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, раніше росіянам пропонували підроблений документ за $1,5 тис, але після початку загарбницької війни рф на території України вартість пропозиції зросла до $5 тис.

Сподіваємося, прикордонники будуть вкрай уважними та не дадуть змогу порушникам нелегальним чином стати біженцями в Європі. Окрім перевірки документів, можна попросити підозрілу особу вимовити скоромовку "Кропивницькі паляниці зі смаком полуниці продаються у крамниці біля Укрзалізниці".

Підроблені документи
Підроблені документи
Фото: Фото з соцмереж

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український кордон намагався перетнути чоловік у жіночому одязі з паспортом дружини.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ