Магазин Леруа Мерлен

Бізнес на крові: які компанії продовжують працювати на росії

відкриті джерела

Рано ми хвалили McDonald's, Coca-Cola і KFC

Вже понад 250 великих світових брендів припинили роботу на рф після початку війни в Україні. Однак є й ті, для кого криваві рублі дорожчі, ніж честь і тисячі людських життів. Центр протидії дезінформації при РНБО України опублікував список таких компаній, які станом на 14 березня, заявили, що не збираються виходити з російського ринку.

 • Шведська косметична компанія Oriflame заявила, що залишається у рф, щоб підтримати своїх співробітників.
 • Французька компанія, що спеціалізується на продажі товарів для будівництва Leroy Merlin, не планує виходити з ринку рф, а натомість збільшить об'єми постачання та асортименту.
 • Банк Raiffeisen теж залишаються працювати на території агресора.
 • Найбільші китайські виробники смартфонів Huawei та Xiaomi хоч вдвічі і скоротили кількість продукції, що відвантажується до росії, але продовжують працювати на території рф.

 • Окрім того, відомо, що французька група Danone, хоч і зупиняє інвестиції в росію, не збирається припиняти поставки своїх товарів.
 • Багато хто помилково вважав, що Volvo залишило рф, але в російському представництві Volvo Car Russia кажуть, що ніколи не робили офіційних заяв про те, що Volvo йде з росії.
 • Мережі гіпермаркетів "Ашан" та Globus спростували чутки про свій вихід з російського ринку.
 • Ходили чутки, що Toyota повністю зупиняє свою діяльність на території росії, але планів по виходу з ринку та закриття заводу Toyota на росії немає. Про це заявляють у самій компанії, додаючи, що "на даний момент постачання автомобілів Toyota і Lexus до рф тимчасово призупинено у зв'язку з порушенням ланцюжків постачання комплектуючих".
 • З усіх ресторанів KFC у країні (а їх понад тисячу) американська корпорація Yum! Brands припиняє роботу на росії лише сімдесяти!
 • Попри гучні заяви, Coca-Cola не стали зупиняти виробництво та продаж, а лише припинила інвестиції в маркетинг та нові проєкти. Компанія продовжить забезпечувати безперебійну роботу виробництва, обслуговувати клієнтів та взаємодіяти з постачальниками.
 • Великий британський виробник одягу Marks & Spencer роботу своїх магазинів на росії призупиняти не став. Припинено на даний момент нові поставки, а ось магазини продовжують працювати у штатному режимі.
 • Компанія "Л'Етуаль" також офіційно спростувала чутки про вихід з рф.
 • Щодо бренду Nike, то роботу на росії припинив лише європейський сайт онлайн-магазину Nike, усі фірмові офлайн-магазини працюють у штатному режимі.
 • Були повідомлення, що Samsung зупиняє постачання всіх товарів, у тому числі телефонів та чіпів, до росії на тлі "нинішніх геополітичних подій". Але у російському офісі компанії кажуть, що найближчим часом відновлять роботу там у звичному режимі. Програми та послуги Samsung продовжують підтримувати.
 • Підприємства швейцарської компанії Nestle продовжують працювати. Світовий лідер у виробництві продуктів харчування та напоїв призупинив лише інвестиції та рекламу на росії. Фабрики та офіси в рф працюють у штатному режимі. Але ось постачання товарів під маркою Nespresso до росії Nestle припиняє.
 • Hyundai і  "Хенде Мотор Мануфактурінг Рус" не працював з 1 по 5 березня "через проблеми в логістиці". Виробництво тимчасово припиняли у зв'язку з нестачею комплектуючих через глобальні логістичні перебої в постачаннях автокомпонентів. Складання конвеєр відновив 9 березня.
 • Хоч McDonald's і оголосив про тимчасове закриття всіх своїх ресторанів у кацапстані з 14 березня, офіс компанії працює у колишньому режимі. Всі працівники залишаються в компанії та продовжать отримувати повну зарплату, збережуть усі соціальні пільги та гарантії. Відновити роботу на росії McDonald's планує приблизно за півтора місяці.

Дивіться також: росіянин прикував себе до McDonald's, щоб заклад не покидав рф – відео

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ