Спартак Суббота

Скандальний "психолог" Спартак Суббота продовжить вести "Подкаст-терапію"

соцмережі

"Цього разу хочу змінити формат"

Скандальний "психолог-психотерапевт" Спартак Суббота оголосив про продовження свого проєкту "Подкаст-терапія" на YouTube, передає "Дивогляд".

Після розслідування Іллі Полудьонного так званого "психолога" Спартака Субботу звинуватили у шахрайстві та непрофесійності, а також сексуальних стосунках з клієнтами і роботі на ОПЗЖ. Також на загал стало відомо, що Суббота брехав про свою професійну освіту і наукові публікації.

Після скандалу співведучий Субботи Євген Янович оприлюднив заяву про закриття проєкту на YouTube. Однак, невздовзі після цього "психолог" оголосив про продовження "Подкаст-терапії" у дещо іншому форматі:

"Новим випускам ПТ бути. І цього разу хочу дещо змінити формат. Під цим дописом ви можете задати мені питання, а команда вибере ті, на які я відповім у новому випуску. Нагадую, що подкаст – це не інтерв'ю, тож перевагу надамо запитанням, які стосуються саме психології", – написав Суббота у своєму Telegram.

Євген Янович відмовився брати участь у подкасті після скандалу, але він не утримався від коментарів щодо продовження шоу:

"Хоче, хай робить що завгодно – я до цього не маю ніякого відношення. І не бажаю думати про цю історію", – прокоментував Янович.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії відомий сімейний психолог під час лекції побив жінку, яка мала проблеми у родині.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОБЄДОБЄСІЄ на рОСІЇ: 9 травня вся мОСКВА готується зустрічати українську вибухівку – ЄВГЕН КАРАСЬ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ