Оксана Волощук (Ксюша Манекен)

До завдань залучають "людей з особливими навичками" – у ГУР прокоментували відзнаку скандальній блогерці

maneken007 / Instagram

У розвідці заявили, що "неправильно публікувати усі інструменти досягнення поставлених завдань, принаймні, до перемоги"

Головне управління розвідки прокоментувало скандал із блогеркою Оксаною Волощук (Ксюша Манекен), яка отримала нагороду "за сприяння воєнній розвідці України". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Українську правду".

У розвідці зазначили, що завдання ГУР виконують багато публічних та непублічних людей, які не афішують свою діяльність.

"Воєнна розвідка – особливо в країні, яка воює – це специфічна структура, що виконує інколи вкрай специфічні завдання. Зі зрозумілих причин, розвідка не може розкривати всі методи своєї діяльності на широкий загал. Зважаючи на особливості певних завдань, для їхнього виконання структура може залучати дуже різних людей, різних професій, статусу, з особливими навичками. На щастя, дуже різні представники нашого суспільства готові допомагати Україні. Водночас неправильно публікувати усі інструменти досягнення поставлених завдань, принаймні, до перемоги", – йдеться у заяві.

"Дивогляд" розповідав, що цього місяця соцмережі сколихнула новина про колишню "ескортницю" Ксюшу Манекен, котра похизувалася нагородою "за сприяння воєнній розвідці України". Ця блогерка ще кілька років тому заявляла, що "не важливо чий Крим". Детальніше про це читайте у нашому матеріалі.

Дивіться також відео 5 каналу: вАГНЕР путіна і СС "Дірлевангер" | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ