Пульсар

Учені знайшли космічний об'єкт, що порушує закони фізики

Фото із відкритих джерел

Джерело випускає у 10 млн разів більше випромінювання, ніж Сонце

Науковці з Національного космічного агентства NASA виявили невідомий космічний об'єкт, який суперечить законам фізики і порушує деякі з них, передає "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Учені оприлюднили нове дослідження, в якому проаналізували ультра яскраве рентгенівське джерело, що випускає у 10 млн разів більше випромінювання, ніж Сонце.

Експерти вважають, що такий суттєвий потік енергії порушує закони фізики. Зокрема той, що має назву межа Едінгтона і визначає, наскільки яскравим може бути космічний об'єкт.

Якщо потужність цього небесного тіла перевищує межу, то відповідний об'єкт має розірватися на частини. Водночас, ці ультра яскраві рентгенівські джерела у 100-500 разів перевищують цю межу і порушують відповідний закон фізики.

Під час дослідження фахівці використали космічний телескоп NuSTAR і встановили, що ультра яскраве рентгенівське джерело M82 X-2, що випускає занадто велику кількість випромінювання і з невідомих причин ця зірка ще не розлетілася на кілька частин. Таким чином об'єкт порушує межу Еддінгтона.

Знавці припустили, що нейтронна зірка має сильне магнітне поле, яке змінює форму її атомів і зберігає цілісність, навіть коли вона постійно випромінює.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що астрономи виявили чорні астероїди між Юпітером і Марсом.

Дивіться також відео 5 каналу: ШПИГУНСЬКИЙ СКАНДАЛ у НОРВЕГІЇ: 15 російським дипломатам вказали на двері

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ