Сигарети

Задля боротьби з курінням: в Україні оновлять дизайн сигаретних пачок

Shutterstock

У період з 2008 до 2020 року поширеність куріння серед українців віком від 12 років зменшилася на 36%

В Україні заплановане оновлення маркування сигаретних пачок задля боротьби з курінням і реалізації вказівок Єврокомісії на шляху до вступу в ЄС. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.

У МОЗ стверджують, що вони зверталися до світових країн, щоб зібрати текстові та ілюстративні медичні попередження, які наносять на пачки цигарок. Серед них віддали перевагу найбільш ефективним.

"Важлива складова боротьби зі вживанням тютюну – інформування людей про шкоду куріння. Йдеться, зокрема, і про маркування упаковок із цигарками. Україна запровадила його у 2012 році й долучилася до 42 країн, що роблять так само", – розповіли у міністерства.

До фінального варіанту включили графічні набори з наступних країн: Канада, Австралія і Таїланд, а також двох неурядових організацій: "Vital strategy" та "Діти, вільні від тютюну".

Цікаво, що, згідно з даними Держстату, у період з 2008 до 2020 року поширеність куріння серед мешканців України віком від 12 років зменшилася на 36%.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що електронні сигарети ще більш небезпечні, ніж вважалося раніше.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗВИЧАЙНИЙ РАШИЗМ. Фільм розслідування

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ