Місяць

Rolls-Royce побудує ядерний реактор на Місяці

space.com

Реактор підтримуватиме майбутню базу на супутнику Землі

Компанія Rolls-Royce планує побудувати ядерний реактор на Місяці, передає "Дивогляд" із посиланням на Twitter космічного агентства Великої Британії.

Фінансування будівництва ядерного реактора на супутнику Землі оголосило UK Space Agency. Вже були виділені 2,9 млрд фунтів стерлінгів, а також 249 тис фунтів стерлінгів надані на початкове дослідження минулого року.

Очікується, що реактор підтримуватиме майбутню базу на Місяці. Наразі науковці розробляють мікроверсію реактора, який функціонуватиме незалежно від сонячного світла або місця розташування. Мікрореактор відправиться на Місяць вже у 2029 році.

Також минулого року Космічне агентство Великої Британії виділило 51 млн фунтів стерлінгів в рамках програми Європейського космічного агентства Moonlight. Кошти спрямовані британським компаніям, які займаються створенням зв'язку та навігації для використання на Місяці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у NASA назвали 13 місць, на яких може відбутися висадка астронавтів на Місяці.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЙСЬКІ ШПИГУНИ у ПОЛЬЩІ: "поляки – молодці, спрацювали шикарно" – Віктор Ягун

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ