Смартфон

"I'm Ukrainian": для українців за кордоном створили мобільний додаток

Shutterstock

У застосунку доступні можливості працевлаштування, різні волонтерські центри, спільні екскурсії, громадські заходи тощо

Для українських біженців, які через російську агресію вимушені були покинути свої домівки і знайшли прихисток за кордоном, запустили мобільний додаток "I'm Ukrainian", передає "Дивогляд" із посиланням на Visit Ukraine.

Цифрове ком'юніті запровадили з метою полегшити життя українцям за кордоном. У мобільному додатку можна знайти можливості працевлаштування і заклади для здобуття освіти, різні волонтерські центри, спільні екскурсії, громадські заходи тощо.

Також українці можуть самостійно додавати оголошення про власні події, послуги і просто розміщувати оголошення, які б зацікавили наших земляків.

Наразі система "I'm Ukrainian" доступна у Польщі, США, Канаді, Румунії, Австрії, Великій Британії, Італії, Іспанії, Нідерландах, Естонії, Словаччині, Німеччині, Туреччині, Франції, Швейцарії та Чехії.

Вхід у застосунок здійснюється за допомогою державного додатку "Дія". Завантажте "I'm Ukrainian", вкажіть діючу електронну пошту, оберіть функцію "вхід через "Дію" та підтвердіть авторизацію у своєму акаунті на державній платформі.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що для допомоги українським біженцям створили застосунок.

Дивіться також відео 5 каналу: "Просто получілі пі*ди": як план рашистів "за 3 дні" переріс у РІК НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ