Зв'язок

Українці створили застосунок, який дозволяє залишатися на зв'язку при слабкій мережі

Shutterstock

Колір сповіщення є автоматичною відповіддю на запитання "Як ти?"

Українські волонтери створили мобільний додаток, який дозволяє залишатися на зв'язку навіть під час слабких сигналів мережі. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд".

Користувачі застосунку Dobre app можуть створити свій власний список контактів і відстежувати їхній статус. Інші користувачі так само можуть відслідковувати ваш статус. Так, колір сповіщення буде автоматичною відповіддю на запитання "Як ти?".

"Зелений" колір означає, що у користувача все добре і він у безпеці. "Червона" відмітка є сповіщенням про те, що користувачеві загрожує небезпека. У цьому випадку ви можете вийти на зв'язок з контактом, якщо в цьому є необхідність.

Використання додатку абсолютно безкоштовне. Завантажити його можна за посиланням

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці створили додаток, де сусіди повідомляють про наявність світла у будинку.

Дивіться також відео 5 каналу: Повторний наступ росіян: можуть спробувати влаштувати черговий масований ракетний обстріл – Машовець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ