Instagram

В Instagram можна буде створювати канали, як у Telegram – фото

Shutterstock

Наразі ця фукнція доступна лише кільком користувачам

В Instagram вже незабаром дозволять створювати не лише окремі профілі, але й канали. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на компанію Meta.

Розробники вважають, що ця функція допоможе "поглибити зв’язки з підписниками" за рахунок того, що автори контенту зможуть ділитися інформацією про себе за допомогою тексту, фотографій, відео, голосових повідомлень і опитувань. Решта користувачів зможуть залишати під дописом лише реакції у вигляді емодзі.

Схожа функція спостерігається зараз у месенджері Telegram, де блогери можуть створювати канали і ділитися з підписниками цікавою інформацією.

В Instagram можна буде створити як доступний для всіх канал, так і за передплатою. Також Meta дозволить залучати до каналу інших авторів і поширювати спільний контент. 

Наразі ця функція перебуває на етапі тестування і доступна лише на мобільних пристроях серед кількох користувачів зі США. Вже незабаром функцію розширять, а також запровадять у Messenger і Facebook.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Instagram повертається до старого інтерфейсу.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРУЗИНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ, які воюють за Україну ще з 2014 | Особливий погляд

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ