Meta

Facebook та Instagram не блокуватимуть контент про полк "Азов" – Мінцифри

Shutterstock

"Завдяки цьому мільйони людей у світі знатимуть про подвиг захисників і захисниць Маріуполя"

Соцмережі Facebook та Instagram пообіцяли не блокувати контент про український полк "Азов". Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров, передає "Дивогляд".

Сьогодні соцмережі стали джерелом інформації для більшості людей у світі. Завдяки публікаціям мільйони користувачів знатимуть про життя в Україні та мужність наших захисників.

З початку війни Facebook та Instagram блокували контент, в якому згадувався національний батальйон "Азов". Також багато акаунтів українських військових, блогерів та активістів зникли з соцмереж.

Відтепер, публікації, які містять у собі інформацію про полк "Азов", не будуть блокуватися. Також розблокують всі акаунти активістів і блогерів, що були видалені з 24 лютого 2022 року.

Про це Мінцифри України домовилося з президентом з глобальної політики компанії Meta Ніком Клеггом та віце-президенткою з питань політики модерування Монікою Біккерт під час зустрічі в Давосі. 

"Facebook та Instagram стали потужними інструментами для донесення правди про війну до всього світу. Команда Мінцифри постійно комунікує з корпорацією Meta щодо співпраці. Розблокували сотні акаунтів українських військових, блогерів та активістів. Але найгострішою темою все одно залишалося блокування фото та відео про полк Азов".

"Завдяки цьому мільйони людей у світі знатимуть про подвиг захисників і захисниць Маріуполя, а російська пропаганда втратить аргумент для звинувачення українських героїв", – зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Facebook та Instagram можуть дозволити публікувати фотографії з оголеними жіночими грудьми.

Дивіться також відео 5 каналу: Нам не казали, що буде війна. Нам казали про шашлики. Борислав Береза про правду і піар

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ