Термометр

"Трохи страшний момент": у США встановили рекорд найнижчої температури – відео

Shutterstock

Схожа температура фіксується на Марсі

У США на вершині гори Вашингтон (штат Нью-Гемпшир) зафіксували новий рекорд найнижчої температури повітря – мінус 42 градуси за шкалою Цельсія. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Ці показники перевершують старий рекорд 1963 року. Також фахівці стверджують, що температуру близько -42 градусів інколи фіксують на Марсі.

"Екстремальний холод і сильний вітер понад 100 миль/год від арктичного повітряного потоку змусив найвищу гору на північному сході здаватися іншою планетою", – пишуть журналісти.

Метеоролог обсерваторії Маунт-Вашингтон Френсіс Тарасевич стверджує, що рекордний холодний вітер завершив "дивовижний день, день, що вселяє благоговіння, і насправді трохи страшний момент". Тарасевич зазначив, що сильний вітер, який він описав як "удар хлистом", зламав петлю дверей в обсерваторії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні посиляться морози.

Дивіться також відео 5 каналу: "рОСІЯНИ – СЦИКЛИВІ НАЦИСТИ!": Подерв'янський посадив русн@ на пляшки у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ