Термометр

Більше, ніж за весь 2022 рік: у січні у Києві зафіксували 16 температурних рекордів

Shutterstock

Найтепліше було на початку місяця

У січні-2023 у Києві зафіксували 16 температурних рекордів. Як повідомляє "Дивогляд" із посилання на Центральну геофізичну обсерваторію імені Срезневського, цей показник перевищує кількість температурних рекордів за весь 2022 рік.

Середня температура повітря в українській столиці у січні 2023 року становила +0,3°С, що на 2,9°С вище за кліматичну норму. Загалом, цьогорічний січень увійшов у ТОП-10 найтепліших за всю історію спостережень, починаючи з 1881 року.

Найнижча температура була зафіксована 7 січня – вранці стовпчики термометрів показали -10°С. Найтепліше було 1 і 2 січня – показники температури зросли до +13,2°С. Відповідні показники стали найвищими за останні 143 роки.

Варто також відмітити, що у першому місяці 2023 року кількість опадів становила лише половину кліматичної норми – 51%. Через це січень-2023 посів 20 місце у рейтингу найсухіших місяців.

Загалом у січні зафіксували 16 температурних рекордів, у той час, як за весь 2022 рік було 15 рекордів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві зафіксували температурний рекорд, який відповідає квітневим нормам.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВИТИ НЕ ЗАВЖДИ ВСТИГАЮТЬ ВІДІЙТИ – СЛАВА ЗСУ! Юрій Соболевський про ситуацію на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ