путін

"Може, досить дивитися путіна?": у Москві в лікарню викликали поліцію через те, що пацієнтка висловилася про диктатора

Shutterstock

"Свобода слова" у кожного різна

На росії поліція приїхала на "терміновий виклик" до лікарні, де одна пацієнтка попросила іншу менше слухати російського диктатора путіна. Детальніше розповідає "Дивогляд" із посиланням на росзмі

Інцидент трапився у медичному центрі імені Бурназяна. 66-річна жіночка на ім'я Лариса викликала поліцію, бо одна пацієнтка порадила їй менше дивитися відео з російським президентом владіміром путіним.

75-річна Галина проходила коридором, де інші пацієнти лікарні дивилися телевізор. За словами заявниці жінка почала ображати путіна, що обурило її. Тоді Лариса встала і почала захищати президента, за що отримала кілька неприємних слів у свою сторону.

У свою чергу Галина відмітила, що вона нікого не ображала, а просто запитала: "Може, досить дивитися путіна?". Свої слова жіночка аргументувала тим, що вона просто втомилася від постійних переглядів новин і не стрималася. Зрештою, правоохоронець залишив пацієнток самих розбиратися зі своєю проблемою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що російський окупант самостійно пішов з зони бойових дій в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВИТИ НЕ ЗАВЖДИ ВСТИГАЮТЬ ВІДІЙТИ – СЛАВА ЗСУ! Юрій Соболевський про ситуацію на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ