Туристка

Якої популярної фрази варто уникати туристам за кордоном – поради мандрівниці

Shutterstock

Не допустіть цієї помилки!

Дуже багато українських туристів за кордоном впевнені, що не знаючи мови тієї країни, в яку вони вирушають, можна буде легко обійтися англійською.

Щоб уникнути непорозумінь, "Дивогляд" із посиланням на The Sun розповідає, якої фрази краще не вживати, перебуваючи у неангломовній країні.

Мандрівниця Саманта Браун відвідала вже чимало країн світу і може поділитися корисними порадами. Зокрема, вона розповіла, що у більшості неангломовних країнах туристи часто потрапляють у неприємну ситуацію через одне просте питання.

Йдеться про, напевно, найпопулярнішу фразу "Do you speak English?". Так, мандрівниця не радить використовувати її при першому зверненні до місцевих жителів чужої країни, оскільки її можуть сприйняти, як образу або виклик.

"Одна фраза, якої вам, безумовно, варто уникати під час поїздки за кордон, це, як не дивно, – "Чи ви говорите англійською?". Раніше я ставила це питання весь час, і просто спостерігала, як людина, до якої я зверталася, робила незадоволене обличчя", – сказала Саманта.

Річ у тому, що у неангломовних країнах знання англійської не є обов'язковим. Звичайно, що у готелях, кафе і ресторанах персонал зрозумає вас, якщо ви розмовлятимете англійською. Однак, в інших місцях краще вживати слова державною мовою країни, в якій перебуваєте.

Саманта рекомендує вивчити базові фрази, на кшталт "Добрий день", "Будь ласка", "Дякую" і "Я не говорю вашою мовою". Це допоможе вам побудувати конструктивний та вічливий діалог.

За вашим акцентом місцеві зрозуміють, що ви іноземець, а отже ставитимуться з розумінням і повагою до того, що ви звертаєтеся до них їхньою мовою. Вже після цього ви можете ввічливо уточнити, чи не розмовляють вони англійською.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Австралії оштрафували туриста майже на $2 тис за страви з McDonald's.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЙСЬКІ ПІДРОЗДІЛИ "ШТОРМ". БАХМУТ-СОЛЕДАР. НАСТУП З БІЛОРУСІ | Холодна-Машовець, випуск 1

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ