Переговори України й росії

Шамани з Перу передбачили, коли в Україні настане мир

24tv.ua

Буде підписано мирний договір між Україною та рф

Шамани з Перу пророкують мир в Україні вже у серпні 2023 року. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Free Malaysia Today.

Вже 10 місяців в Україні триває повномасштабна війна, на завершення якої з нетерпінням чекають всі українці. Група шаманів та цілителів з Перу поділилися своїми передбаченнями щодо завершення війни.

У Лімі, столиці Перу, шамани у традиційному андському одязі зійшли на вершину пагорба і вітали наступний рік на спеціальній церемонії з квітами та змією.

Що цікаво, на церемонію захопили фотографії президентів України і російської федерації. Шамани передбачили, що вже до серпня 2023 року буде підписаний мирний договір між росією та Україною:

"Все це заспокоїться. Мир, спокій прийде. Це те, що ми бачили", – сказав шаман Клеоф Седано.

Шамани також передбачили стихійні лиха та кліматичні трагедії:

"Наступного року відбудеться землетрус, але не в столиці Перу, в іншому місці, в основному за кордоном у північній частині Америки, яка може бути Сполученими Штатами. Буде багато трагедій, в основному кліматичних", – сказав шаман Уолтер Аларкон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні видали довідник про 10 місяців повномасштабної війни.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ