"Хроніка повномасштабної війни"

В Україні видали довідник про 10 місяців повномасштабної війни

Держкомтелерадіо / Facebook

В довіднику розповіли про повсякденне життя людей в умовах бойових дій та реакцію міжнародної спільноти на ці жахливі події

В Україні видали довідник, в якому розповідається про 10 місяців повномасштабної війни у нашій державі, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Державного комітету телебачення і радіомовлення.
 
У довіднику "Хроніка повномасштабної війни" розповіли про перебіг вторгнення росії в Україну, повсякденне життя людей в умовах бойових дій та реакцію міжнародної спільноти на ці жахливі події.
 

"У виданні у формі щоденних довідок узагальнено інформацію про основні події війни. Повідомлення, що склали цю збірку, щодня розміщувалися на сайті ДНУ "Енциклопедичне видавництво" з першого дня початку масштабного вторгнення рф в Україну", – йдеться в анонсі.

За основу видання були взяті офіційні заяви Генерального штабу ЗСУ, оперативних командувань, заяви органів влади України, іноземних країн і міжнародних організацій, які подано без змін в оприлюдненому довіднику.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що The Economist назвав Україну "країною року".

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посиланняПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ