Україна, український прапор

The Economist назвав Україну "країною року"

Pixabay

Зазвичай цей статус здобуває держава, в якій за останні 12 міс суттєво покращився рівень життя, але з Україною зовсім навпаки

Американське видання The Economist надало Україні статус "країна року-2022", передає "Дивогляд".

Цього року Україну почув увесь світ. Представники видання розповіли, що зазвичай їм важко обрати "країну року", але на цей раз все було очевидно.

Звання "країна року" зазвичай здобуває держава, в якій за останні 12 міс суттєво покращився рівень життя, але з Україною зовсім навпаки. Через бойові дії та руйнування критичної інфраструктури життя українців змінилося не у кращий бік.

Варто також додати й численну кількість людських жертв і втрат на фронті. Разом із цим, цього року українці "показали себе" і продемонстрували свою витримку і вміння виживати навіть в умовах небезпеки, а також без світла, опалення і води.

У виданні звернули увагу на те, що "за кількома винятками українці не відповіли воєнними злочинами на воєнні злочини", що також заслуговує уваги.

Публікацію завершили словами "Слава Україні!"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Кракові щодня вимикатимуть світло на 1 хвилину впродовж 12 днів.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ