Книга

Книжка про Україну стала однією з найкращих за версією The New York Times

Thames & Hudson

Отримані від продажу кошти передадуть Українському ПЕН для підтримки українських музеїв та авторів

Видання The New York Times внесло до рейтингу найкращих мистецьких видань 2022 року книгу про культурну спадщину України "Скарби України: культурна спадщина народу" (Treasures of Ukraine: A Nation’s Cultural Heritage). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт видання.

Співавтори книги ‒ Андрій Пучков, Діана Клочко, Максим Яременко та Мирослава Мудрак. Вартість книги становить 25.00 фунтів стерлінгів (приблизно 1125 грн). Усі отримані від продажу кошти передадуть Українському ПЕН для підтримки українських музеїв та авторів.

"Я та мої колеги-критики вибрали тут деякі з найкращих книг, які ми прочитали у 2022 році: яскраві або студійні, доступні або інвестиційного рівня, всі вони гідні місця на ваших полицях", ‒ поділився критик Джейсон Фараго.

Книга розповідає про мистецтво й спадщину України. Її уклали в хронологічному порядку за вісьмома розділами, які містить понад 220 кольорових зображень, що демонструють усе: скіфське золото, візантійські ікони, дерев'яні церкви, золотоголові собори, шедеври авангарду, політичне мистецтво після Помаранчевої революції тощо.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що створено документальний проєкт, присвячений злочинам рф проти культури України.

Дивіться також відео 5 каналу: лукашенко і путін, "вагнерівець"-зек в полоні ЗСУ, Бахмут, Херсон, атака дронів на Київ - 299 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ