Словник

Це не "Україна": Оксфордський словник назвав слово 2022 року

Pixabay

Переможець описує надзвичайно егоїстичну модель поведінки

Оксфордський словник англійської мови назвав своє слово 2022 року, яким став вислів "режим гобліна" (goblin mode). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Оксфордського університету.

"Режим гобліна" є сленговим висловом, описуючим надзвичайно егоїстичну модель поведінки, яка не опирається на суспільні норми. В Оксфордському словнику вважають, що словосполучення чудово "відображає настрій людей, які відкинули ідею повернення до звичайного життя".

Вперше ця фраза з'явилася у Twitter у 2009 році, але популярною вона стала у лютому цього року після послаблення карантину в багатьох країнах, бо люди стали частіше покидати свої будинки.

Це не вперше, коли в Оксфордському словнику зосереджуються на темі пандемії. Наприклад, минулого року головним словом обрали "vax", пов'язане з вакцинацією.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що словник Merriam-Webster назвав слово 2022 року.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ