Кольори Pantone

"Сміливий і безстрашний": інститут Pantone обрав колір 2023 року ‒ відео

Shutterstock

Відтінок, натхненний комахами

В інституті Pantone заявили, що кольором 2023 року стане карміново-червоний PANTONE 18-1750 Viva Magenta. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram інституту.

Кожного року інститут Pantone об’єднує експертів з різних країн, які мають обрати колір року. Він серйозно впливатиме на моду та інші сфери суспільного життя.

За словами виконавчого директора Інституту кольору Pantone Леатріс Ейсмана, появу цього кольору надихнув натуральний червоний барвник, отриманий з дрібних комах з назвою червець.

"Сміливий і безстрашний, пульсуючий колір, достаток якого сприяє оптимізму та радості. Потужний та надихаючий, цей анімований червоний колір спонукає до експериментів та самовираження без обмежень; електризуючий, безмежний відтінок, який явно "там" і є видатною заявою. Сміливий, дотепний і всеосяжний, Viva Magenta вітає всіх і кожного з таким же бунтівним духом"

Новий колір є поєднанням малинового та червоного відтінків, балансом між теплим та холодним, а також гібридним поєднанням фізичного та віртуального.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що оголошено список номінантів Шевченківської премії-2023.

Дивіться також відео 5 каналу: Генерал фсб гундяєв створив в Україні свою агентуру / Лаври належать державі. Гончаренко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ