Жінка тримає табличку зі знаком питання

Пластичний хірург назвав найгарнішу жінку на планеті – фото

Shutterstock

Фахівець назвав єдину рису обличчя, за яку він знизив бали

Британський пластичний хірург Джуліан Де Сільва провів нове дослідження та встановив, що, на його думку, найкрасивіша жінка у світі – англійська акторка Джоді Комер. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Фахівець, який керує Центром передової косметичної та пластичної хірургії обличчя, скористався для оцінки грецьким золотим перерізом краси, також відомим як Phi для вимірювання фізичних особливостей. Йдеться про винайдене греками для вимірювання краси математичне рівняння, яке отримало назву "золотий переріз". Чим ближче співвідношення обличчя чи тіла до числа 1,618 (Phi) – тим гарнішою вважається людина.

За словами Де Сільва, характеристики акторки з серіалу "Вбиваючи Єву" на 94,52% відповідають золотому перерізу краси. Окрім Комер, у рейтинг увійшли Зендая, Белла Хадід, Бейонсе й Аріана Гранде.

"У неї найближчі до ідеальних показники розташування носа і губ. Також у неї підборіддя та губи гарної форми. Єдина риса обличчя, за яку загальний бал знижений, – це брови, вони відповідають ідеальним на 88%", – розповів пластичний хірург.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що організатори конкурсу краси хотіли розмістити українку в одному номері з учасницею з росії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ