Переговори України й росії

Організатори конкурсу краси хотіли розмістити українку в одному номері з учасницею з росії

24tv.ua

Краса поза політикою?

Організатори конкурсу краси, який проходить на Балі, хотіли розмістити українку в одному номері з представницею росії, повідомляє "Дивогляд".

Уродженка Івано-Франківська – 22-річна фітнес-тренерка Ольга Василів представлятиме нашу країну на конкурсі краси, який відбудеться на Балі. Однією з її конкуренток стала громадянка росії, участь якої не залишилася без уваги.

Річ у тому, що організатори конкурсу краси хотіли поселити учасниць з України та росії в одному номері. Цілком очікувано, що українка не погодилася з таким і відмітила, що "краси поза політикою" бути не може:

"Повірте мені, я теж за мир, любов, дружбу, підтримку, але не від тих, кого не можу пробачити. Не від тих, хто катує моїх братів і сестер", – сказала українка. 

Що цікаво, громадянка російської федерації не помітила в такому рішенні організаторів нічого дивного і обурливого.

Зрештою, учасницю з України поселили в окремий номер і навіть у сусідньому готелі, а представницю росії поселили разом з учасницею з Болівії.

"Я знову на рецепції підкреслила: чи знаєте ви мою ситуацію? Так-так. Але побачила, що заходжу в кімнату, де дівчинка... Повертаюся знову на рецепцію – ситуацію пояснила більш переконливо і мене переселили", – додала Ольга Василів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з конкурсу "Міс Всесвіт" можуть вигнати росію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ