Корона "Міс Всесвіт"

З конкурсу "Міс Всесвіт" можуть вигнати росію – відео

Miss Universe

"Всесвітнє зло не повинно мати доступ до участі у світових подіях"

Президентка "Міс Україна Всесвіт" Ганна Філімонова розповіла, що через повномасштабне вторгнення в Україну росію можуть позбавити можливості брати участь в конкурсі "Міс Всесвіт". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

За словами Філімонової, останнім часом вона отримала багато повідомлень з вимогою позбавити представниць країни-агресора росії можливості участі у міжнародних конкурсах краси.

"Я цілком підтримую цю позицію і вважаю, що всесвітнє зло не повинно мати доступу до участі у світових подіях. Поспішаю повідомити вам, що керівництво "Miss Universe" проінформоване про нашу ініціативу. Я впевнена, що наші партнери з "Міс Всесвіт" ухвалять правильне рішення"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, де дивитися перший півфінал Євробачення 2022 і як проголосувати.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ