McDonald's

"Бандера": у Норвегії McDonald's продає оригінальний бургер – відео

Shutterstock

Страву помітили в Осло

У норвезькому McDonald's знайшли у продажі бургер під назвою Bandera. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok yomazafooka.

Відео зі стравою, яке зняли в Осло, озвучили популярною піснею "Батько наш Бандера":

Важко однозначно сказати, чи пов'язана назва бургера зі Степаном Бандерою. Так, на офіційному сайті фастфуду насправді була (наразі вона в архіві) страва Homestyle Bandera Beef, але за складом вона схожа на мексиканську кухню.

До того ж, з іспанської слово bandera перекладається як "прапор". Тим не менш, користувачі мережі все одно у захваті від такої пропозиції.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, коли в Україні відновлять роботу ресторани McDonald's і як компанія допомагає нашій країні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ