Світлофор

У пошуках Бандери: кадирівці влаштували перестрілку зі світлофором – відео

Shutterstock

Дуже "хоробрі" воїни

У мережі з'явилося чергове курйозне відео за участі кадирівців, які цього разу "запекло" воювали проти українського світлофора. Про це повідомляє "Дивогляд".

На кадрах помітно трьох російських окупантів, які "хоробро" вийшли на відкритий простір і почали стріляти по світлофору. Важко сказати, що це було: тренування чи чергова спроба "вбивства" Степана Бандери.

Так чи інакше, досвідченого читача ця новина навряд чи здивує, враховуючи минулі ляпи кадирівців. Наприклад, нещодавно вони влаштували показовий бій з порожнім житловим будинком, але щось пішло не за планом. Також згадаємо про те, що на росії хотіли показати, як кадиров "прибув" в Україну, але знову зганьбилися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ