Мілла Йовович

Мілла Йовович відреагувала на масовані ракетні удари по Україні

millajovovich / Instagram

"Я спустошена руйнуваннями та не можу уявити, яке горе зараз переживає мій народ"

Американська акторка українського походження Мілла Йовович розповіла, що відчуває себе розбитою після обстрілів України, які росія здійснила 10 жовтня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

"Моя рідна Україна сьогодні постраждала від багатьох ракетних ударів. Мирні жителі лежать на вулицях, колись мирних міст, по вулицях яких я ходила і милувалася їхньою красою Я спустошена руйнуваннями та не можу уявити, яке горе зараз переживає мій народ. Я можу тільки сказати їм, що моє серце з ними. У цьому світі так багато ненависті, репресій та образ. Я хочу, щоб люди дали спокій один одному. Я хотіла написати про День корінних народів тут, в Америці, але після прочитання цієї новини мене просто нудить. Мені набридло розпалювання війни за кордоном, набридла перевага білої раси вдома. Набридли самовдоволені люди, які намагаються змусити інших вірити в те, у що вони вірять", – поділилася Йовович.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіяни вдарили по дитячому майданчику в центрі Києва.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ