Кадри з фільму

З'явився трейлер історичної драми "Щедрик"

FILM.UA Group

"Слова святкової пісні ведуть до світла у суцільному мороці німецького та радянського поневолення"

15 грудня вийшов трейлер історичної драми "Щедрик", прем'єра якої запланована на 5 січня 2023 року. Про це повідомляє "Дивогляд".

Фільм розповість про три родини: українців, поляків та євреїв, об'єднаних спільним горем – зміною репресивної машини срср на каральну систему нацистської Німеччини.

"На межі зіткнення імперій, у безвиході окупації та пастці Другої світової війни опинилися три родини, які живуть під одним дахом. Українська, єврейська та польська сім'ї однаково відчули на собі утиски як Третього Рейху, так і карального режиму срср. У безвиході поневолення українська родина приймає до себе дітей, батьки яких стали жертвами окупантів, та самовіддано оберігає їх, наче власну донечку Ярославу. Дівчинка понад усе мріє примирити увесь світ завдяки українському "Щедрику", який намагаються стерти з її пам'яті. Та слова святкової пісні ведуть до світла у суцільному мороці німецького та радянського поневолення", – йдеться у синопсисі.

Режисер-постановник стрічки: Олеся Моргунець-Ісаєнко

Автор сценарію: Ксенія Заставська

У ролях: Яна Корольова, Поліна Громова, Євгенія Солодовник, Христина Ушицька, Йоанна Опозда, Андрій Мостренко, Томаш Собчак, Алла Бінєєва, Дарина Галадюк, Мілана Галадюк, Мирослав Ганішевський, Андрій Ісаєнко, Оксана Муха, Анастасія Матешко, Поліна Трегубова, Тимофій Дмитрієнко, Яніна Руденська, Олександр Половець, Володимир Кравчик, Якоб Вальзер, Тетяна Круліковська, Світлана Штанько

Раніше "Дивогляд" розповідав, що створено документальний проєкт, присвячений злочинам рф проти культури України.

Дивіться також відео 5 каналу: Patriot для ЗСУ. Істерики у Соловйова. Бахмут: "один, третій…" – кінчаємо русскіх. 294 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ