Тіна Кароль

Тіна Кароль записала воєнну версію пісні "Щедрик" – емоційне відео

Instagram / tina_karol

"Україна є символом людського дива стійкості та незламності, дива, яке весь час війни боронить світ"

Артистка Тіна Кароль та громадська зоозахисна організація UAnimals вирішили розповісти про екоцид України, записавши вiдому пiсню "Щедрик" до її 100-річного ювілею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал UAnimals.

Українцям і всьому світу презентували оновлену версію композиції на мелодію Миколи Леонтовича. Кароль виконала пісню у супроводі хору "Дзвіночок" задля того, щоб привернути увагу до екологічних злочинів росії під час війни. Автором нового тексту до композиції Carol of the Ecocide став українець Євген Матюшенко, а над аранжуванням працював композитор Юрій Звонар.

"Війна нищить життя у повному розумінні цього слова: вона забирає життя людей, їх оселі та спосіб життя, їхню землю, їх надії та право бути щасливими. Війна безжалісно нищить українську екологію та світ тварин. Я доєдналася до ініціативи UAnimals, щоб нагадати світові, наскільки руйнівним та неосяжним є наслідок війни росії проти України. Пісня "Щедрик" є символом різдвяного дива, а Україна є символом людського дива стійкості та незламності, дива, яке весь час війни боронить світ", – поділилася Кароль.

Згідно з офіційними даними, в результаті російської агресії понад 182 880 м2 українського ґрунту забруднено шкідливими речовинами, 20% природоохоронних територій України уражені війною, загинули понад 6 мільйонів свійських тварин і щонайменше 50 тис чорноморських дельфінів. UAnimals звернулася до Європарламенту, ООН, парламентів держав-партнерів, міжнародних організацій та інституцій, щоб ті засудили дії окупантів, сприяли припиненню злочинів екологічного характеру, запровадили додаткові санкції проти росії, сприяли відновленню екологічної безпеки України та її навколишньому середовищу, допомагали поновлювати українську екосистему під час війни та у післявоєнний час. Зокрема, шляхом репарацій.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ЗСУ виконали популярний танець "Венздей".

Дивіться також відео 5 каналу: Український "Щедрик" через 100 років знову прозвучав у Карнегі-Хол в Нью-Йорку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ