Пеле

Пеле звернувся до вболівальників на тлі чуток про погіршення стану здоров'я

pele / Instagram

"Я дуже вірю в Бога"

82-річний "Король футболу" Пеле опублікував звернення до своїх фанатів через те, що ЗМІ почали масово розповсюджувати інформацію про погіршення його здоров'я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram колишнього спортсмена.

"Друзі мої, я хочу, щоб усі були спокійні та позитивні. Я сильний, сповнений надій, і я дотримуюся свого лікування, як завжди. Я хочу подякувати всій медичній та сестринській команді за всю ту допомогу, яку я отримав. Я дуже вірю в Бога, і кожне послання любові, яке я отримую від вас, наповнює мене енергією. І продовжуйте слідкувати за Бразилією на чемпіонаті світу! Дуже дякую за все", – написав Пеле.

Це перший випадок, коли стан здоров'я бразильця погіршується. Наприклад, минулого вересня 82-річний потрапив до лікарні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Пеле закликав путіна зупинити війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ