Єлизавета II

Біограф королеви розповів, як Єлизавета ІІ провела останні дні життя

theroyalfamily / Instagram

Стало відомо, чи шкодувала за чимось монархиня перед смертю

Письменник Джайлз Брандрет і автор майбутньої книжки "Елізабет: інтимний портрет" розповів деякі подробиці з життя покійної монархині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Журналісти опублікували фрагмент книжки, яка наразі готується до виходу, де королівський біограф пише, що Єлизавета ІІ примирилася зі смертю, що наближалася, задокументувавши візит преподобного доктора Ієна Гріншілдса до Балморала за вихідні напередодні дня, коли 96-річна померла.

"Правда в тому, що Її Величність завжди знала, що її час обмежений. Вона прийняла це з усією грацією, яку можна було очікувати. Її віра була для неї всім. Вона сказала мені, що ні про що не шкодує", ‒ пригадує Гріншілдс останні вихідні, які він провів із монархинею у Балморалі.

Автор "Елізабет: інтимний портрет" пише, що королева померла через рідкісну форму мієломи, рак кісткового мозку. Цим він пояснює втому, втрату ваги та проблеми з рухливістю. За його словами, стан королеви почав погіршуватися ще восени минулого року.

"До цього її енергія захоплювала оточуючих. В останнє десятиліття вона не тільки продовжувала свою роботу як монархиня, а й брала активну участь у сучасному житті", ‒ йдеться у книзі.

Брандрета не дивує, що офіційна причина смерті Єлизавети ІІ ‒ старість, бо таку причину вказують, коли пацієнту за 80 років, і її лікар дбав про неї тривалий час і спостерігав поступове погіршення стану.

За словами доктора Дугласа Джеймса Аллана Гласса, який пропрацював із королівською родиною кілька десятиліть і перебував разом із королевою в її останні години, сказав, що смерть "була очікуваною, і ми чудово розуміли, що мало статися".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що загадково помер 18-річний гвардієць, який чергував біля труни королеви Єлизавети II.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ