Instagram

В Instagram можна буде створювати і продавати NFT

Shutterstock

Наразі послуга доступна лише в одній країні

У популярній соціальній мережі Instagram вже незабаром можна буде створювати NFT й продавати їх, передає "Дивогляд" із посилання на Meta.

У додатку користувачам будуть доступні різні інструменти для створення, демонстрації та продажу токенів. Вони також зможуть купувати NFT-товари безпосередньо в Instagram.

Соцмережа пропонує користувачам створювати NFT на блокчейні Polygon. Згодом перелік доступних криптовалютних екосистем планують розширити.

У мобільному додатку відображатимуться NFT, які користувачі придбали на інших маркетплейсах. Наприклад, на блокчейні Solana. Ще раніше ця система вже працювала з Ethereum, Polygon і Flow.

Разом із цим, в Instagram запустили підтримку криптогаманця Phantom Wallet (на додаток до Rainbow, MetaMask і Trust Wallet).

Варто також відмітити, що наразі ця функція доступна лише на території США, але розробники мають на меті запустити її ще й в інших країнах. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Instagram активував 60-секундні stories.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ