Ольга Куриленко

"Я не політик – ця війна в їхніх руках": французька акторка з України суперечливо висловилася щодо нещодавніх обстрілів

olgakurylenkoofficial / Instagram

"Я нічого не можу зробити, окрім як опублікувати слова підтримки. Нічого більше"

Відома французька акторка Ольга Куриленко, яка народилася в Україні, висловила підтримку Україні після ракетних обстрілів, але водночас не виступила проти росії. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Акторка, відома за роллю дівчини Бонда, опублікувала пост на своїй сторінці в Instagram, в якому відмітила, що не може перестати думати про те, що її країну народження постійно обстрілюють.

Куриленко написала текст англійською та українською мовою, а в дужках російською вибачилася за можливі помилки в українській версії. Річ у тому, що акторка народилася у східній частині України – місті Бердянську, Запорізької області, де більшість розмовляє саме російською. Власне, саме російську знаменитість вважає своєю рідною мовою.

Свою думку Ольга продовжила у коментарях. Вона зазначила, що дотримується сторони безневинних людей, які страждають. І немає значення, в якій країні вони живуть – Україні чи росії. Ольга Куриленко додала, що вона понад усе любить людей, і "немає значення, звідки вони".

Акторка вважає, що лише політики можуть завершити цю війну, яку "тримають у своїх руках":

"Я нічого не можу зробити, окрім як опублікувати слова підтримки. Нічого більше. Я не політик – ця війна в їхніх руках, і жодні наші протести їх не зупинять. Тільки вони можуть зупинити це", – написала знаменитість.

Жінка заявила, що не терпітиме негативу в коментарях під своїми дописами і блокуватиме кожного, хто проявить неповагу до неї чи її аудиторії: 

"Вам не до вподоби слова підтримки? Не заходьте на цю сторінку та відпишіться. Або я сама тебе заблокую", – додала Ольга.

Не всім користувачам мережі став до вподоби допис "дівчини Бонда", яка супроводжувала свій допис хештегом #ukrainewar, але нічого не сказала про тероризм сусідньої держави. Також не всі задоволені тим, що рідною мовою Ольга Куриленко вважає саме російську:

  • "Ніколи не рано і ніколи не пізно вивчити ще одну мову";
  • "Погано, що ви вважаєте своєю рідною мовою російську, коли державна – українська, але дякуємо за підтримку";
  • "Чому не назвали речі своїми іменами? Росія – країна-терорист – вбиває українців! І, до речі, я взагалі з Донбасу, але це не причина вважати, що руснявий язик рідний для жителів східної частини України".
 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск виступив з новою заявою і сказав, що більшість мешканців східної України хочуть жити на росії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ