українці, біженці, переселенці

Кількість українських біженців, які планують повертатися додому з-за кордону, стрімко зростає – опитування

Shutterstock

Частка українців, попри бойові дії, планує повернутися в Україну негайно

Більшість українських біженців, які через війну вимушено перебувають за кордоном, хочуть повернутися додому, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Рейтинг".

За результатами відповідного опитування 85% українців заявили, що дуже хочуть повернутися назад в Україну. 21% з них збираються зробити це найближчим часом, рішення 19% залежить від ситуації в Україні.

Понад 45% громадян України мають намір повернутися додому одразу ж після завершення війни. Водночас із цим, лише 6% опитаних заявили, що повернення в Україну не розглядають навіть після завершення бойових дій. 

Варто відмітити, що у порівнянні з опитуванням, яке провели у липні 2022, кількість українців, які планують повертатися додому найближчим часом помітно зросла. Так само, як і відсоток тих, хто планує зробити це одразу ж по завершенні війни. 

Якщо говорити про роботу, то в Україні на свої робочі місця повернулися 38% працівників, 18% працюють віддалено, а 7% знайшли нову роботу. Третина опитаних ще й досі залишаються без роботи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українських біженців перебуває за кордоном або вже повернулися додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ