Місто Київ, повітря

У повітрі в Києві суттєво підвищився вміст отруйних газів

соцмережі

Таке явище може мати негативний вплив на органи дихальної системи

У повітрі столиці суттєво підвищився вміст отруйних газів, небезпечних для здоров'я, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Реальний Київ".

Результати спостережень на стаціонарних постах продемонстрували, що за останній тиждень у повітрі Києва було зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій. Зокрема, йдеться про:

  • оксид вуглецюу 1,7 рази вищий на вулиці Академіка Стражеска та у 1,0-1,3 рази – на Бессарабській та Деміївській площах, а також на проспекті Перемоги;
  • діоксид азотуу 4,0-5,0 рази вищий на площі Перемоги та вулиці Каунаській; у 1,4 -2,8 рази – на площах Деміївській та Бессарабській, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Каунаській, Академіка Стражеска, Довженка, Попудренка та Інженера Бородіна, за винятком проспекту Науки, 37;
  • формальдегід – у 1,8-3,3 рази вищі показники на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Перемоги, Науки та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській та Попудренка.

Фахівці наголошують, що перевищення у повітрі норми цих речовим може мати негативний вплив на органи дихальної системи. В результаті цього можна стикнутися з респіраторними проблемами здоров'я: кашель, хрип, подразнення очей, слизових носа та горла.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що нещодавно у Києві спостерігалося серйозне забруднення повітря.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ