Apple iPhone

Apple вимушений відмовитися від свого зарядного пристрою Lightning

google.com.ua

Усі портативні електронні пристрої повинні будуть живитися від єдиного кабелю

Компанія Apple вимушена відмовитися від свого унікального зарядного пристрою Lightning на користь USB-C. Причину цього називає "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Європейський Союз зобов'язав компанію Apple відмовитися від традиційного Lightning вже у пристроях, які побачать світ у 2023 році. Про це йдеться у законі про стандартизацію USB-C у смартфонах, який підтримали 602 члени парламенту. Проти такої пропозиції виступило лише 13 чиновників.

Повідомляється, що всі портативні електронні пристрої (смартфони, планшети тощо) повинні будуть живитися від єдиного кабелю USB-C. Для виробників смартфонів, що працюють на базі Android, такі зміни не стали шокуючими і майже ніяк не вплинули на особливість девайсів.

Цього не можна сказати про iPhone, які тривалий час заряджалися від порту Lightning, а тепер Apple вимушена впроваджувати USB-C, який вже тестує компанія. Цілком можливо, що новий стандарт зарядки отримає майбутній iPhone 15, презентація якого запланована на осінь 2023 року.

Читайте також: У мережу виклали перші подробиці про майбутній iPhone 15.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що компанія Apple представила довгоочікуваний iPhone 14, який вже за перший тиждень проявив себе не з позитивної сторони. Зокрема, компанія не квапиться виробляти цю лінійку моделей для продажу, оскільки вона не виправдала сподівань.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ