iOS 16: нові функції та чи варто завантажувати

Для користувачів смартфонів компанії Apple вийшла нова версія програмного забезпечення, яка отримала назву iOS 16

Оновлення та доступність

Розробники змінили екран блокування, функції "Повідомлення", "Дім", "Гаманець" і "Карти", додали можливість використання спільної медіатеки у хмарі для зберігання фото і відео, розширили параметри безпеки, покращили камеру, додали власний обліковий запис для дитини на одному телефоні, а також надали доступ до застосунку "Фітнес" навіть для тих, хто не має Apple Watch. Про це повідомляє "Дивогляд".

Окрім цього, нове ПЗ отримало функції Always On Display – відтепер на екрані iPhone завжди відображаються час, повідомлення, дата та інша системна інформація. Гаджет у цьому режимі споживає мінімум енергії, що запозичено з "розумних" годинників.

Загалом, iOS 16, яка важить понад 5 ГБ, не отримала революційних функцій, але пропонує користувачам багато цікавих можливостей для зручного використання. Вона доступна для наступних пристроїв:

  • iPhone 8, 8 Plus;
  • iPhone X;
  • iPhone XR;
  • iPhone Xs, Xs Max;
  • iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max;
  • iPhone SE 2020;
  • iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, Pro Max;
  • iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, Pro Max;
  • iPhone SE 2022.

Звісно, також ПЗ працюватиме у нещодавно представлених моделях 14-го покоління iPhone. Однак, наразі це не актуально, бо нові смартфони поки що неможливо придбати.

Також нову операційну систему під назвою watchOS 9 отримали Apple Watch. Оновлення доступне лише для моделей Series 4/5/6/7 і бюджетних SE. Планшети, ноутбуки та комп'ютери від Apple отримають нове ПЗ не раніше, ніж у жовтні.

Чи варто завантажувати iOS 16?

Перший час після випуску багато користувачів одночасно встановлюють нове ПЗ, внаслідок чого оновлення може тривати довгий час. Однак, це не основна проблема – зазвичай нова операційна система має "баги" та інші помилки, а тому якщо не "горить", то краще зачекати кілька тижнів, коли розробники випустять стабільну версію iOS.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 5 лайфхаків, які покращать старий iPhone до стану нового.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше