5 лайфхаків, як покращити свій старий iPhone до стану нового

Не поспішайте бігти за оновленим девайсом

Мережа активно обговорює нову серію смартфона iPhone 14, яку компанія Appе представила на своїй презентації 7 вересня. Багато хто вважає за потрібне оновлювати свій смартфон з виходом нового. Комусь більше подобається свіжий дизайн, а для когось суттєво помітна покращена система роботи нових девайсів.

Однак, не поспішайте купувати новий смартфон, якщо вашому лише кілька років. Зверніть увагу на 5 порад, які допоможуть вам самостійно налаштувати старий iPhone так, що він працюватиме краще за новий. Цими порадами з вами ділиться "Дивогляд".

Акумулятор

Важливу роль у функціонуванні смартфона відіграє батарея, яка з часом виснажується, менше тримає заряд, а інколи навіть сповільнює роботу iPhone 14.

Рекомендується періодично перевіряти стан вашого акумулятора. Для цього оберіть серед іконок "Налаштування", перейдіть у розділ "Акумулятор" і натисніть "Стан акумулятора".

Зверніть увагу на максимальну ємність. Якщо її показник становить менше 85%, то радимо вам звернутися до сервісного центру для заміни батареї.

Оновлення iOS

Дехто нехтує цим пунктом і не звертає увагу на нові оновлення операційної системи айфону. А дарма! У своїх оновленнях компанія Applе щоразу запроваджує ексклюзивні функції, які покращують роботу девайсу. Також оновлення містять у собі виправлення безпеки, оптимізацію, підвищення продуктивності та інше.

Очищення пам'яті

Завантаженість смартфона залежить від заповнення пам'яті смартфона мультимедіа, різними додатками тощо. Все це впливає на роботу процесора, який також має здатність виснажуватися. Це пришвидшує погіршення функціонування девайса.

Спочатку видаліть додатки, якими ви не користуєтеся, а в разі, якщо якийсь з них вам раптом знадобиться – завантажте знов за кілька хвилин. Те саме зробіть і з файлами, особливо галереєю. Зазвичай, саме фотографії забирають більшу частину пам'яті смартфона. 

Перезавантаження

Час від часу корисно перезавантажувати свій девайс, оскільки після перезапуску він має чисту оперативну пам'ять, відсутні запущені додатки, тимчасові файли і взагалі кращу продуктивність.

Скидання до заводських налаштувань

Якщо ви очищуєте свій iPhone, а він все одно продовжує повільно працювати, варто вдатися до найбільш радикального методу – скидання до заводських налаштувань. Варто відмітити, що у поєднанні з новим акумулятором ця процедура подарує вам абсолютно новий iPhone.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань:

  • Відкрийте "Налаштування" і перейдіть до розділу "Основні";
  • Оберіть функцію "Перенесення або скидання iPhone" і натисніть на рядок "Стерти контент та налаштування";
  • Дотримуйтесь порад на екрані, а після того, як смартфон перезавантажиться – налаштуйте його наново.

Радимо вам перед очищенням девайсу перенести всі контакти, фотографії, файли тощо, оскільки при скиданні до заводських налаштувань всі дані видаляються.

Регулярне звертання до цих порад та їхнє використання продемонструє вам, наскільки довго може працювати iPhone, якщо піклуватися про нього.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як налаштувати камеру iPhone на професійну зйомку.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше