Apple AirPods Pro

Не придатні до ремонту: експерти знайшли недоліки у нових AirPods Pro 2

Shutterstock

"Ви носите електронні відходи майбутнього"

Користувачі виявили недоліки у нових бездротових навушників AirPods Pro 2 від компанії Apple. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на 9to5Mac.

Фахівці перевірили пристрої на ремонтопридатність і встановили, що замінити базові деталі може бути непросто. Разом із цим, їхня "живучість" поступається попереднім моделям навушників. 

Експерти кажуть, що деякі деталі взагалі не підлягають ремонту:

"Їх взагалі не можна відремонтувати. Як тільки ви відкриєте один із навушників, можете про нього забути. Що стосується кейсу MagSafe, він втратить свій зовнішній вигляд, тож краще так не робити", – заявили знавці.

У зв'язку з цим, неможливо ігнорувати той факт, що після поломки ці гаджети вирушать на звалище. Такий процес суперечить планам компанії Apple стати абсолютно екологічно чистою вже до 2030 року. 

"Просторовий звук, що налаштовується, може дати вам чудове відтворення, але чи може він заглушити почуття провини за те, що ви носите електронні відходи майбутнього, що не підлягають ремонту? Може, Apple варто почати думати інакше?", – запитали експерти.

Однак, варто сказати й про позитивні якості навушників AirPods Pro 2. В технічному плані вони мають переваги над своїми попередниками. Зокрема, у новій моделі з’явилися новий режим налаштування просторового звуку, підтримка Bluetooth 5.3, а також потужний кейс для зарядки MagSafe.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Apple не квапиться виробляти iPhone 14 для продажу, оскільки девайс не виправдав сподівань.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ