Apple

У мережу виклали перші подробиці про майбутній iPhone 15

Shutterstock

У цій лінійці девайсів спостерігатиметься чимало змін

Не встигли користувачі насолодитися новим iPhone 14 від Apple, як інсайдери отримали перші цікаві дані про його наступника. Що вже відомо про майбутній iPhone 15, розповідає "Дивогляд" із посиланням на thome.

Відомий аналітик Bloomberg на ім'я Марк Гурман розповів, що у майбутній моделі iPhone виробник може суттєво змінити підхід до назви. Так, наприклад, замість iPhone 15 Pro Max на ринок вийде iPhone 15 Ultra.

Така назва схожа з тією, яку можна спостерігати на нових моделях смартфонів Samsung, що помітно підвищує конкуренцію і навіть може привести до звинувачень у копіюванні з боку Samsung. 

Перші ознаки нових найменувань спостерігаються вже в анонсованому розумному годиннику, що має назву Apple Watch Ultra.

 
Варто сказати й про інші ознаки майбутнього девайсу. За чутками, старші версії iPhone 15 матимуть перископічну камеру з 5-кратним збільшенням. На екрані розміститься овальний отвір Dynamic Island, який ми побачимо у цьогорічних версіях iPhone 14.
 
Кажуть, що Apple може відмовитися від своїх авторських Apple Lightning на користь USB Type-C. Але підтвердження цієї інформації немає.

Ще один інсайдер Мінґ-Чі Куо впевнений, що компанія-виробник Apple може запровадити ще кілька серйозних змін у девайси iPhone 15 та iPhone 15 Pro з метою збільшення продажів. Але й ця інформація не є підтвердженою.

Можливо, для підвищення зацікавленості до версії iPhone 15 Pro та iPhone 15 Ultra виробник зробить їх суттєво відмінними від стандартних моделей.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав вам про все, що треба знати про новий iPhone 14.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ