iPhone 14

Не виправдав сподівань: Apple не квапиться виробляти iPhone 14 для продажу

Apple

Низький рівень продажу смартфонів спричинив падіння акцій компанії

На початку вересня компанія Apple представила новий довгоочікуваний iPhone 14, який, на думку виробника, мав би викликати навколо себе справжній ажіотаж. Однак, сталося не так, як гадалося, і менше, ніж за місяць в Apple прийшли до думки не збільшувати виробництво цього девайсу, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Попит на iPhone 14 не виправдав сподівань компанії. Це доводить низький рівень продажів девайсів. Наразі в Apple мають на меті виробити 90 млн нових iPhone до кінця 2022 року, але надалі збільшувати цю кількість не планують, зважаючи на ситуацію. 

Найбільше користувачів надають перевагу Pro-моделям. У зв'язку з цим компанія робить акцент у виробництві саме на ці моделі, частково нехтуючи базовими.

Низький рівень продажу iPhone 14 спричинив падіння акцій Apple у вартості на 3,3%. Це стосується й виробників електронних компонентів для смартфонів. Фахівці пояснюють це кількома причинами:

  1. Економічний спад у Китаї, який не оминув ринок смартфонів. Наприклад, у перші три дні рівень продажів iPhone 14 був на 11% нижчим у порівнянні з минулим роком;
  2. Війна в Україні, через яку всесвітній ринок смартфонів скоротився на 6,5%.

Варто відмітити, що і без цього назвати iPhone 14 ідеальним не можна. Менше, ніж за місяць користування у девайсі було виявлено суттєву проблему, на яку варто звернути особливу увагу тим, хто має бажання придбати новий смартфон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ