iPhone 14

Експерти знайшли суттєвий нюанс у новому iPhone 14

Apple

Якщо ви збираєтеся купувати смартфон – зверніть на це увагу

Компанія Apple 7 вересня представила нову лінійку смартфонів iPhone 14, на який з нетерпінням чекали користувачі. Однак, вже за тиждень експерти назвали перший і дуже важливий нюанс цього девайсу, на який варто звернути увагу перед тим, як купувати смартфон. Детальніше про нього вам розповідає "Дивогляд". 

Річ у тому, що iPhone 14 та Pro-версії містять в собі деякі абсолютно нові запчастини. З одного боку це величезна перевага, але не у випадку, якщо вам знадобиться заміна.

Ремонт новенького iPhone 14 коштуватиме значно дорожче, ніж попередників. Розберемо на прикладі акумулятора, заміна якого в нових моделях буде дорожчою на $30.

Якщо для моделей iPhone 13 ця послуга коштує $69 (а для версії SE взагалі $49), то у випадку з iPhone 14 цінник становитиме $99.

Щоправда, турбуватися про стан акумулятора на новеньких девайсах не варто, оскільки компанія-виробник замінить цю деталь за програмою AppleCare, якщо місткість батареї впаде на 20%. На презентації виробники наголосили, що це можливо лише після 500 повних циклів зарядки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережу виклали перші подробиці про майбутній iPhone 15.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ