McDonald's

Привіт з минулого: McDonald’s додає нову позицію у своєму меню

Shutterstock

Придбати "новинку" можна буде вже за кілька днів

Популярна мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s повертає в меню Happy Meal для дорослих з іграшками, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Раніше ця позиція була дуже популярна у фаст-фуд-ресторанах, але з часом її прибрали з меню. Тепер відвідувачі закладів McDonald’s зможуть придбати фаст-фуд у коробці вже з 3 жовтня і обрати за своїм бажанням Біг Мак або курячі МакНаггетси (10 штук) з картоплею фрі та напоєм.

Дизайн коробки, в якій подаватимуть Happy Meal для дорослих, був розроблений з метою викликати старі спогади про McDonald’s. Як і дітям, у дорослий хепі-міл також будуть додавати іграшку – перероблені версії знаменитих талісманів Mcdonald’s, зокрема Grimace, Hamburglar і Birdie, а також нового персонажа на ім’я Cactus Buddy.

"Ми беремо один з найбільш ностальгічних продуктів Mcdonald’s і буквально перепаковуємо його по-новому, що дуже важливо для наших дорослих шанувальників", – сказав Тарік Хассан – глава відділу маркетингу та обслуговування клієнтів Mcdonald’s в США.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що McDonald's відкрив ресторани для відвідувачів у Києві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ