Таня Муіньо

Українка Таня Муіньо створила відеокліп на нову пісню Елтона Джона та Брітні Спірс – відео

tanumuino / Instagram

Режисерка вже багато років співпрацює з українськими та західними відомими артистами

Українська кліпмейкерка Таня Муіньо зняла кліп на нову дуетну пісню "Hold Me Closer" Елтона Джона і Брітні Спірс, повідомляє "Дивогляд". 

 
Режисерка вже багато років співпрацює з українськими та західними відомими артистами і створює для них яскраві та модернові відеороботи.
 
Свою співпрацю з Елтоном Джоном та Брітні Спірс Таня Муіньо коментує наступним чином:
"Для мене це було емоційно, оскільки я росла на піснях Брітні. Після перегляду Slave For You я вирішила, що хочу стати відеорежисером. Елтон Джон – це ікона, на якій виріс світ. Знімаючи це відео, я знала, що у глядачів і шанувальників буде багато емоційних очікувань. З цією відповідальністю я мала зробити щось несподіване. Танець мав бути перспективним, щоб змусити Елтона та Брітні пишатися", – поділилася кліпмейкерка.
Зйомки вдеокліпу на пісню "Hold Me Closer" відбувалися у Мехіко. У ньому Муіньо передала відчуття близькості та об'єднаності, яких сьогодні дуже потребують у світі:

"Щоб відобразити цю магію, ми зняли всі мої улюблені архітектурні місця в Мехіко та запросили хореографа Джейкоба Джонаса, який створює найкращу сучасну хореографію. Отримати найкращих танцюристів, команду та доступ до деяких із найприватніших місць у світі було просто, оскільки всі хочуть працювати з Елтоном Джоном і бути частиною його творчої спадщини", – додала режисерка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська режисерка зняла кліп для The Weeknd і Post Malone.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ