Фрагмент кліпу

Відомий панк-гурт випустив кліп, присвячений Україні – відео

Flogging Molly / YouTube

"Ми всі допомагаємо Україні встояти як можемо"

Популярний американський панк-гурт Flogging Molly створив кліп на пісню Song of Liberty, який присвятили захисникам України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Na chasi".

Кліп, у якому показали Майдан, Маріуполь і Чорновола, намалювали українські мисткині Mad Twins, близнючки Ольга та Віра Іщук, з Чернівців. Обидві дівчини працюють в панк-субкультурі та створюють 2D анімаційні музичні кліпи та мерч для гуртів (NOFX, Social Distortion, Josh Freese, Jim Lindberg, Batmobile, Nekromantix).

З американським гуртом Flogging Molly вони співпрацюють вже понад 10 років. Музиканти давно цікавилися Україною і хотіли там виступити, а також підтримували Ольгу та Віру, коли відбулися Майдан та анексія Криму.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Flogging Molly постійно підтримували зв'язок із Mad Twins і передали українкам пісню з нового альбому "Anthem", щоб ті створили відео і показали ситуацію в Україні. Мисткині малювали кліп у квітні, травні та червні, перебуваючи у Чернівцях.

"Хлопчик в кліпі – символ майбутніх поколінь. Людству довелось пройти Першу та Другу світові війни, борці за свободу передали новим поколінням символ волі, а далі – все це було кинуто в багно споживання та інфантильності. В частині про Україну ми не зображували війну в хронології подій – це образ того, що є і будуть люди, які встануть і підуть, віддадуть свої життя!", – поділилися українки.

Саме тому в кліпі можна побачити Майдан і Маріуполь, старших й молодших солдатів, медиків і волонтерів.

"Ми всі допомагаємо Україні встояти як можемо. Американські музиканти та українські мисткині об'єдналися, щоб дати голос Українцям, яких варто було чути до початку і після вторгнення", – додали Mad Twins.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що засновник Pink Floyd закликав Україну відмовитися від західної зброї і піти на територіальні поступки росії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ